KONST / Litografier / Litografi 13567076
nr 1356 7076
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, "Gillöga skärgård". Signerad, specialupplaga. Motivet: 34x52 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:12:39
25/10 15:55:05
1.000 kr
25/10 17:35:41
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson